תיבת הנגינה של עדי – אטרקציה מיוחדת לאירועים

אני רוצה לספר לכם על 3 אירועים שהתרחשו בסוכות ובהם תיבת הנגינה של עדי היוותה אטרקציה ייחודית.

אטרקציה מספר 1 - בסוכה עם ניר ברקת
בחג סוכות הגעתי עם תיבת הנגינה של עדי לשמח את תושבי ירושלים בסוכה הגדולה בכיכר ספרא. תיבת הנגינה הייתה אטרקציה מרכזית באירוע וכל מי שהגיע לסוכה נעצר בכניסה מול תיבת הנגינה.

"תיבת הנגינה של עדי פשוט עושה את זה לאנשים"
זה היה נפלא לראות קהל בכל הצבעים, הסוגים והגילאים – חילונים לצד דתיים, ערבים וחרדים, ילדים, הורים, בני נוער, סבים וסבתות, כולם ניגשים לתיבת הנגינה של עדי, מקשיבים, מתבוננים ומחייכים.

והנה ראש העיר הגיע...
לשמחה הגדולה הצטרף גם ראש העיר של ירושלים, מר ניר ברקת ובא לראות מה האטרקציה הגדולה. ניר ברקת ניגש לתיבת הנגינה שלנו, מאוד התלהב והודה לי באופן אישי על כך שהגעתי עם תיבת הנגינה לשמח את תושבי ירושלים בחג.

אטרקציה מספר 2 – בר מצווה בירושלים
חוויה מדהימה ומפתיעה עברה עליי, על תיבת הנגינה של עדי וכמובן על אורחי בר המצווה. הוזמנתי עם תיבת הנגינה לשמח אורחים בבר מצווה שנערכה לשני ילדים החיים בפנמה והגיעו לחגוג בר מצווה בארץ. האירוע נערך בבית שמואל בירושלים והאולם כולו הפך לפיאצה איטלקית מקסימה ושוקקת חיים. תיבת הנגינה של עדי הועלתה באמצעות מנוף בזהירות רבה למרפסת הקומה השלישית ומוקמה ישירות מול נוף עוצר נשימה של העיר העתיקה. היה שמח ומרגש!

אטרקציה מספר 3 ואחרונה
תיבת הנגינה של עדי (ואני צמוד אליה כמובן...) בילתה ביום כיף בכניסה לפארק המים שפיים. הייתה שם אוירה אמיתית של כיף וחופש. לפארק המים הגיעו הורים וילדים רבים לנפוש ולבלות, כולם נעצרו ונהנו מהאטרקציה החדשה של תיבת הנגינה.
לי ולתיבת הנגינה היה חג סוכות נפלא, נהננו להיות במקומות חדשים ולשמח אנשים!
אם אתם מחפשים אטרקציה מיוחדת לאירועים הזמינו אותנו: 050-7404446

ונגיע עם תיבת הנגינה של עדי לעשות לכם שמח!

טופס יצירת קשר